Stopień degradacji naszej świadomości

Gdy zadaję pytanie napotkanym przypadkowo osobom lub znajomym, czy Polską powinni rządzić najmądrzejsi z nas, bez żadnych ograniczeń formalnych czyli Konstytucji, przepisów, ustaw, kodeksów karnych itd odpowiedź jest jedna- nie, każdy musi być kontrolowany i pilnowany bo może popełnić błędy za które my wszyscy zapłacimy!!!
Na pierwszy rzut oka wydaje się to logiczne, a tak jest do tego czasu, wszyscy przestrzegają narzuconych norm a mamy tak jak mamy i bez przerwy trzeba wszystko zmieniać. Obecny tzw prezydent zgodnie z ustawami i konstytucją sprowadził na nasze nieszczęście okupacyjną armię amerykańską a teraz marzy o zmianie Konstytucji, podpisał ustawę kagańcową, nawet nie chcę myśleć co to oznacza i jakie będą dla nas tego konsekwencje. (do dzisiaj sędziowie mogli wycofać się z narzuconego przez nadzorców orzeczenia teraz będą musieli je ściśle wykonać) Wspominał też że nie wolno używać nazwy „Polskie obozy śmierci” (pracy przymusowej) dlaczego? teraz będzie je organizował wystarczy uchwalić na przykład ustawę o „poprawnym myśleniu” za nie przestrzeganie której trafi się do takiego obozu bo sędziowie muszą przestrzegać ustaw!!
Z całą pewnością za takie postępowanie prezydenta i polityków w wolnej Polsce spotkała by ich kara śmierci lub praca w kamieniołomach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s